Mir Se Vini Ne Forumin Ton
 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Programe

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Programe

Ketu mundeni me postu programe te ndryshme dhe te dobishme per PC , gjithashtu para se te postoni ju lutem kontrollojeni linkun ne menyre qe ata qe i marrin ta kene me leht dhe shpejt

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
23McAfee VirusScan...
Tue Jan 08, 2008 9:03 pm
bestmen_91 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Hacking & Cracking

Ketu mund te flisni dhe te shihni rreth Hacking & Cracking

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
1839Komando Nga Larg...
Mon Oct 08, 2007 12:28 pm
AlcO 'Holi[C] Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Internet dhe Informatikė

Kėtu do tė Informoheni me tė rejat nga interneti dhe Informatika ..Gjithashtu mund tė parashtroni pyetje rreth probleme me kompjuter dhe ne do tė mundohemi tė ju ndihmojmė

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
1317Fshij msn totali...
Mon Oct 08, 2007 1:15 am
AlcO 'Holi[C] Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lojera

Ketu mund te gjeni lojera te ndryshme per kompjuterin tuaj , ju kerkoni ne e gjejme

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
23Need For Speed P...
Tue Jan 08, 2008 9:33 pm
bestmen_91 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Chat Programe Msn & Yahoo

Ketu keni programe per Messenger , Yahoo Messenger , mIRC , Paltak , Gmail dhe chat programet tjera

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
2132Bane mesengjerin...
Sun Oct 07, 2007 9:13 pm
AlcO 'Holi[C] Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

eBooks

Kėtu do tė gjeni libra dhe revista tė ndryshme

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
68Shpejtoni Intern...
Mon Oct 08, 2007 12:31 am
MmEnToR1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Crack & Serials

Kėtu mund tė gjeni , tė postoni dhe tė bėni kėrkesa pėr Crack apo Seria

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
78Nero serial 7
Wed Sep 26, 2007 8:54 pm
AlcO 'Holi[C] Shiko mesazhin e fundit
Programe Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur