Mir Se Vini Ne Forumin Ton
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 .....A<>C.....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
<>AMMIR<>
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
<>AMMIR<>

Male Numri i postimeve : 86
Age : 27
Location : Prishtina
Humor : jeta Palishje
Registration date : 03/09/2007

amir
amir amir: ammir_kr@hotmail.com

.....A<>C..... Empty
MesazhTitulli: .....A<>C.....   .....A<>C..... Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 5:52 pm

.....A<>C..... Internethakerch0Hakerėt nė aktivitetet e tyre ēdo ditė e mė shumė shfrytėzojnė ueb faqet si MySpace e Facebook, dhe kėto faqe shėrbejnė si pikėnisje tė sulmeve nė kompjuterėt personalė.

Qėllimi i shumicės sė kėtyre sulmeve ėshtė mbledhja e tė dhėnave personale dhe financiare qė tė realizohen dobitė materiale. Jo rrallė hapėsirat e internetit janė tė kėrcėnuara me sulmet 'denial of service', kur edhe sulmuesit kėrkojnė para pėr tė ndaluar sulmet. Krejt kjo ėshtė pjesė e nėntokės sė cyber industrisė e cila vlerėsohet nė disa miliardė dollarė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://bregu-2.albanianforum.net
 
.....A<>C.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bregu I Diellit 2 Forum :: Diskutime :: Shkenca-
Kėrce tek: