Mir Se Vini Ne Forumin Ton
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si me reklamu faqen tuaj ne Internet...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlcO 'Holi[C]
Moderator
Moderator
AlcO 'Holi[C]

Male Numri i postimeve : 126
Age : 27
Location : I\'bregut
Job/hobbies : Sen Veq neY
Humor : Tu NeyTT.
Registration date : 20/09/2007

Si me reklamu faqen tuaj ne Internet... Empty
MesazhTitulli: Si me reklamu faqen tuaj ne Internet...   Si me reklamu faqen tuaj ne Internet... Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 6:02 pm

Nese keni ndonje website edhe deshironi qe te qitni ne google.com
ateher shkoni ne ket menyr
www.google.com/addurl

E hapni ket link edhe aty ku shkruan URL shkruani web faqen tuaj
dhe aty ku shkruan COMMENTS jepni komentin per web faqen tuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bregu-2.albanianforum.net
 
Si me reklamu faqen tuaj ne Internet...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bregu I Diellit 2 Forum :: Programe :: Internet dhe Informatikė-
Kėrce tek: