Mir Se Vini Ne Forumin Ton
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Lajme nga muzika Boterore.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlcO 'Holi[C]
Moderator
Moderator
AlcO 'Holi[C]

Male Numri i postimeve : 126
Age : 27
Location : I\'bregut
Job/hobbies : Sen Veq neY
Humor : Tu NeyTT.
Registration date : 20/09/2007

Lajme nga muzika Boterore. Empty
MesazhTitulli: Lajme nga muzika Boterore.   Lajme nga muzika Boterore. Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 12:46 am

Lajme nga muzika Boterore. Snooparrestednq1

Reperi amerikan Snoop Dogg ėshtė dėnuar me 3 vjet burg me kusht dhe 160 orė punė vullnetare, shkaku i armėmbajtjes pa leje. Ai ėshtė kapur nė aeroportin “John Wayne” nė Orange, kur nė njė ēantė tė tij ėshtė gjetur njė shkop i gjatė 50 cm dhe tė cilin policia e shfrytėzon pėr vetėmbrojtje.
Organet e rendit kanė deklaruar se ai ka pasur me vete njė armė tė rrezikshme, pėrderisa Doog ka deklaruar se ajo ėshtė vetėm njė rekuizitė pėr xhirim tė njė spoti.


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Wed Sep 26, 2007 12:23 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bregu-2.albanianforum.net
AlcO 'Holi[C]
Moderator
Moderator
AlcO 'Holi[C]

Male Numri i postimeve : 126
Age : 27
Location : I\'bregut
Job/hobbies : Sen Veq neY
Humor : Tu NeyTT.
Registration date : 20/09/2007

Lajme nga muzika Boterore. Empty
MesazhTitulli: Beckham nė turne me “PussyCat Dolls”   Lajme nga muzika Boterore. Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 12:59 am

Lajme nga muzika Boterore. Pcdez3
Victoria Beckham ka mundėsi t’i bashkėngjitet grupit “Pussycat Dolls” nė turneun e tyre para publikut amerikan. Koncerti ėshtė paraparė tė mbahet nė pjesėn e fundit tė vitit. Anėtarja e “Spice Girls”, ėshtė adhuruese e vajzave tė grupit “PussyCat Dolls”.
Sipas burimeve tė “Daily Express”, ky grup ėshtė entuziazmuar nga ardhja e Victorias nė LA dhe kanė shfaqur haptas simpatinė pėr tė. Tė gjitha janė adhuruese tė “Spice Girls” dhe mezi s’presin tė jenė sė bashku nė skenė.Yje tė tjera qė kanė dalė nė skenė me “Pussycat Dolls” janė: Carmen Electra, Britney Spears dhe Christina Aguilera.

Lajme nga muzika Boterore. Hb8nimz8pxgenr220xani2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bregu-2.albanianforum.net
AlcO 'Holi[C]
Moderator
Moderator
AlcO 'Holi[C]

Male Numri i postimeve : 126
Age : 27
Location : I\'bregut
Job/hobbies : Sen Veq neY
Humor : Tu NeyTT.
Registration date : 20/09/2007

Lajme nga muzika Boterore. Empty
MesazhTitulli: Jenifer Lopez reklamon albumin e ri "Brave"   Lajme nga muzika Boterore. Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 1:04 am

Lajme nga muzika Boterore. Jennifer2bj4
Jennifer Lopez thotė se i kupton pyetjet e medias rreth jetės sė saj personale, duke spekulluar se ylli i muzikės ėshtė shtatėzėnė.
Por kėngėtarja e cila po reklamon nė Londėr albumin e saj tė fundit Brave rezervoi tė drejtėn pėr tė mos u pėrgjigjur. Albumi i ri i cili ka marrė dy vjet kohė pėr t’u realizuar ka si kėngė tė parė atė me titull Do It Well dhe shoqėrohet nga njė vidio realizuar nga David LaChappelle.
Titulli i albumit ėshtė Brave dhe kėngėtarja thotė se pėrshkruan ndjenjat e saj nė kėtė fazė tė jetės. Lopez dhe bashkėshorti i saj Anthony do tė fillojnė njė turne kėtė vjeshtė dhe do tu japin admiruesve tė tyre kėnaqėsinė e njė koleksioni tė vjetėr dhe tė ri tė kėngėve nė Spanjisht dhe Anglisht.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bregu-2.albanianforum.net
Sponsored content
Lajme nga muzika Boterore. Empty
MesazhTitulli: Re: Lajme nga muzika Boterore.   Lajme nga muzika Boterore. Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lajme nga muzika Boterore.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bregu I Diellit 2 Forum :: Muzikė :: Muzika Anglisht-
Kėrce tek: