Mir Se Vini Ne Forumin Ton
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Me hi ne pc prej se largu ne pc'n tėnd

Shko poshtė 
AutoriMesazh
MmEnToR1
Super Moderator
Super Moderator
MmEnToR1

Male Numri i postimeve : 51
Age : 27
Location : In Your Windows
Registration date : 03/09/2007

Me hi ne pc prej se largu ne pc'n tėnd Empty
MesazhTitulli: Me hi ne pc prej se largu ne pc'n tėnd   Me hi ne pc prej se largu ne pc'n tėnd Icon_minitimeSun Oct 07, 2007 12:10 pm

p.sh don me hi ne pc'n tond prej nje qyteti tjeter ose prej naj shokut edhe don me mar naj send ose me kshyr qysh e ki pc'n Me hi ne pc prej se largu ne pc'n tėnd Biggrin per kėtė duhet ta sh***koni kėtė program qe linku me downlodu drejtperdrjet
https://www.ntrconnect.com/main/comp...7&createuser=1
edhe e instalon ne pc'n tond gjat instalimit ta qet me kriju 1 new account, pasi qe e qel new accontin kryhet puna e instalimit ne pc'n tond.
Pėr me hy ne pc'n tond duhet tė jetė kyqur pc-ja, ket sen mundesh me ja instalu edhe naj shokut apo dikujt tjeter per me ja kontrollu pc'n.
Edhe hin te naj net prej nje vendi te largėt ne kėtė site
www.ntrconnect.com
e shkrun username edhe passwordin qe e ke qel new accountin ne shtėpi, kur tė hysh log in tu hapet ni dritare me emrin e PC-sė ku e ki instalu programin, dhe klikon aty ku osht ni pc e vogel me ni rrumbullak te gjelbert edhe e qet ni dritare edha aty shfaqet pc-ja yt. Ky osht me limit prej 30 ditesh.
Shpresoj se mė keni kuptuar inshalla keni sukses, i pershendes te gjith ata qe e dhan mundin per ta qel ket site per albhack osht fjala Me hi ne pc prej se largu ne pc'n tėnd Biggrin se nashta e teprova pak tung...
NGA MENTORI>>>
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bregu-2.albanianforum.net
 
Me hi ne pc prej se largu ne pc'n tėnd
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bregu I Diellit 2 Forum :: Programe :: Hacking & Cracking-
Kėrce tek: