Mir Se Vini Ne Forumin Ton
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Serie A - Rezultatet & Tabela (Itali)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlcO 'Holi[C]
Moderator
Moderator
AlcO 'Holi[C]

Male Numri i postimeve : 126
Age : 27
Location : I\'bregut
Job/hobbies : Sen Veq neY
Humor : Tu NeyTT.
Registration date : 20/09/2007

Serie A - Rezultatet & Tabela (Itali) Empty
MesazhTitulli: Serie A - Rezultatet & Tabela (Itali)   Serie A - Rezultatet & Tabela (Itali) Icon_minitimeSun Oct 07, 2007 5:26 pm

Kėtu mund t'i postoni rezultatet dhe tabelėn nė Serie A
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bregu-2.albanianforum.net
AlcO 'Holi[C]
Moderator
Moderator
AlcO 'Holi[C]

Male Numri i postimeve : 126
Age : 27
Location : I\'bregut
Job/hobbies : Sen Veq neY
Humor : Tu NeyTT.
Registration date : 20/09/2007

Serie A - Rezultatet & Tabela (Itali) Empty
MesazhTitulli: Re: Serie A - Rezultatet & Tabela (Itali)   Serie A - Rezultatet & Tabela (Itali) Icon_minitimeSun Oct 07, 2007 8:41 pm

FT Atalanta 0 - 0 Udinese

FT Inter Milan 2 - 1 Napoli

FT Catania 1 - 0 Livorno

FT Fiorentina 1 - 1 Juventus

FT Genoa 2 - 0 Cagliari

FT Palermo 1 - 1 Reggina

FT Parma 0 - 3 AS Roma

FT Siena 3 - 0 Empoli

FT Torino 1 - 0 Sampdoria

20:30 Lazio? - ?AC Milan

Klikoni te rezultatet edhe mund te shikoni kush ka shenuar .....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bregu-2.albanianforum.net
<>AMMIR<>
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
<>AMMIR<>

Male Numri i postimeve : 86
Age : 27
Location : Prishtina
Humor : jeta Palishje
Registration date : 03/09/2007

amir
amir amir: ammir_kr@hotmail.com

Serie A - Rezultatet & Tabela (Itali) Empty
MesazhTitulli: Re: Serie A - Rezultatet & Tabela (Itali)   Serie A - Rezultatet & Tabela (Itali) Icon_minitimeSun Oct 07, 2007 8:57 pm

flm bro

_________________
.....AC.....
Serie A - Rezultatet & Tabela (Itali) Brusliyd5
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://bregu-2.albanianforum.net
AlcO 'Holi[C]
Moderator
Moderator
AlcO 'Holi[C]

Male Numri i postimeve : 126
Age : 27
Location : I\'bregut
Job/hobbies : Sen Veq neY
Humor : Tu NeyTT.
Registration date : 20/09/2007

Serie A - Rezultatet & Tabela (Itali) Empty
MesazhTitulli: Re: Serie A - Rezultatet & Tabela (Itali)   Serie A - Rezultatet & Tabela (Itali) Icon_minitimeSun Oct 07, 2007 11:36 pm

Dhe loja e fundit per sot LAZIO 1-5 Milano e ka pordh Lazion....Behrami i lendum se se kish mujt Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bregu-2.albanianforum.net
Sponsored content
Serie A - Rezultatet & Tabela (Itali) Empty
MesazhTitulli: Re: Serie A - Rezultatet & Tabela (Itali)   Serie A - Rezultatet & Tabela (Itali) Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Serie A - Rezultatet & Tabela (Itali)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bregu I Diellit 2 Forum :: Biseda Tė Ndryshme :: Sport-
Kėrce tek: