Mir Se Vini Ne Forumin Ton
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Downlodoni ne You Tube pa Program

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlcO 'Holi[C]
Moderator
Moderator
AlcO 'Holi[C]

Male Numri i postimeve : 126
Age : 27
Location : I\'bregut
Job/hobbies : Sen Veq neY
Humor : Tu NeyTT.
Registration date : 20/09/2007

Downlodoni ne You Tube pa Program Empty
MesazhTitulli: Downlodoni ne You Tube pa Program   Downlodoni ne You Tube pa Program Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 12:48 am

Nese doni ta nini qe si mundeni me downlodu clipe nga youtube qe zhgjedhja ne linkun e clipit duhet te shtohet vetem fjala -kiss -si p.sh ketu http://www.kissyoutube.com/watch?v=u-DMAAcc6cE pershkak qe video qe e downlodoni rruhet ne formatin .flv duhet te merni nje program qe i converton ne format ma te pershtatshem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bregu-2.albanianforum.net
 
Downlodoni ne You Tube pa Program
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bregu I Diellit 2 Forum :: Programe :: Internet dhe Informatikė-
Kėrce tek: