Mir Se Vini Ne Forumin Ton
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 nje site ku mund ti shikoni qytetet e krejt botes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlcO 'Holi[C]
Moderator
Moderator
AlcO 'Holi[C]

Male Numri i postimeve : 126
Age : 27
Location : I\'bregut
Job/hobbies : Sen Veq neY
Humor : Tu NeyTT.
Registration date : 20/09/2007

nje site ku mund ti shikoni qytetet e krejt botes Empty
MesazhTitulli: nje site ku mund ti shikoni qytetet e krejt botes   nje site ku mund ti shikoni qytetet e krejt botes Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 12:50 am

nje site ku mund ti shikoni qytetet e krejt botes

shikoni te gjitha vendet e botes
fotot jon shum te mira vetem e jepni emrin qe qyteti
dhe do e shihni qytetin ne hart dhe pasta mund te shikoni fotot


ne ket site mungojn do vende por pritet te sjellen edhe fotot per ato vende

ketu e keni nje shembull:

http://maps.live.com/

Shum sen i qart...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bregu-2.albanianforum.net
 
nje site ku mund ti shikoni qytetet e krejt botes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bregu I Diellit 2 Forum :: Programe :: Internet dhe Informatikė-
Kėrce tek: