Mir Se Vini Ne Forumin Ton
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Amerikani, Italiani edhe Shqiptari

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bestmen_91
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
bestmen_91

Male Numri i postimeve : 34
Age : 28
Location : Prishtinė
Job/hobbies : Everything
Registration date : 09/09/2007

Amerikani, Italiani edhe Shqiptari Empty
MesazhTitulli: Amerikani, Italiani edhe Shqiptari   Amerikani, Italiani edhe Shqiptari Icon_minitimeMon Sep 10, 2007 4:43 pm

Amerikani, Italiani edhe Shqiptari
========================

I testojn njė Amerrikan, njė Italian dhe njė Shqiptar, se cili prej tyre mundė tė mbajė sekretin mė shumė.
I tregojn sekretin amerikanit, ia nisi pak me u mundu e ai nuk durohet dhe tregon.
Italiani e mbajti ton diten, por dikur edhe ai nuk mundi ta duroj dajakun dhe tregoi.
Erdh radha me testu shqiptarin dhe ia nisi me mundu me mbajt sekretin.
Njė ditė hiē, dy ditė hiē, prapė nuk dorzohet Shqipja . Mbas njė jave e marrin dhe e qojnė nė qeli.
E lanė aty nja 5-6 orė kur... qe pe ndėgjojn njė zhurmė.
Po afrohen dhe po dėgjojnė shqiptarin tu i ra murit me kokė, tu i thanė veti:
-Kujtohu o budall, se kan me tė vra nese nuk e tregon sekretin !!!

========================================================

lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MmEnToR1
Super Moderator
Super Moderator
MmEnToR1

Male Numri i postimeve : 51
Age : 27
Location : In Your Windows
Registration date : 03/09/2007

Amerikani, Italiani edhe Shqiptari Empty
MesazhTitulli: Re: Amerikani, Italiani edhe Shqiptari   Amerikani, Italiani edhe Shqiptari Icon_minitimeSat Sep 22, 2007 1:34 pm

hahhaha Very Happy shum sen i fort ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bregu-2.albanianforum.net
AlcO 'Holi[C]
Moderator
Moderator
AlcO 'Holi[C]

Male Numri i postimeve : 126
Age : 27
Location : I\'bregut
Job/hobbies : Sen Veq neY
Humor : Tu NeyTT.
Registration date : 20/09/2007

Amerikani, Italiani edhe Shqiptari Empty
MesazhTitulli: Re: Amerikani, Italiani edhe Shqiptari   Amerikani, Italiani edhe Shqiptari Icon_minitimeSat Sep 22, 2007 2:43 pm

uauhahahua...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bregu-2.albanianforum.net
terminatori
Fillestar
Fillestar
terminatori

Numri i postimeve : 11
Registration date : 09/09/2007

Amerikani, Italiani edhe Shqiptari Empty
MesazhTitulli: Re: Amerikani, Italiani edhe Shqiptari   Amerikani, Italiani edhe Shqiptari Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 12:50 am

hahaha shum sen i fort qeky jo muri po forja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Amerikani, Italiani edhe Shqiptari Empty
MesazhTitulli: Re: Amerikani, Italiani edhe Shqiptari   Amerikani, Italiani edhe Shqiptari Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Amerikani, Italiani edhe Shqiptari
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bregu I Diellit 2 Forum :: Biseda Tė Ndryshme :: Humor-
Kėrce tek: