Mir Se Vini Ne Forumin Ton
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 linku per tana llojet e msn, dhe per ti ber. multimsn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
<>AMMIR<>
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
<>AMMIR<>

Male Numri i postimeve : 86
Age : 27
Location : Prishtina
Humor : jeta Palishje
Registration date : 03/09/2007

amir
amir amir: ammir_kr@hotmail.com

linku per tana llojet e msn, dhe per ti ber. multimsn Empty
MesazhTitulli: linku per tana llojet e msn, dhe per ti ber. multimsn   linku per tana llojet e msn, dhe per ti ber. multimsn Icon_minitimeThu Sep 13, 2007 11:51 pm

linku per tana llojet e msn, dhe per ti ber. multimsn

--------------------------------------------------------------------------------

ky link eshte per tana llojet e msn; dhe per ti ber msn multiple MSN

linku:
http://www.msgshit.com/downloads


per msn
Windows Live Messenger Final 8.0.0812

linku;;

http://www.msgshit.com/downloads/591...-8.0.0812.html

per multimsn
MultiMSN 8.0.0812

linku;; http://www.msgshit.com/downloads/603...-8.0.0812.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://bregu-2.albanianforum.net
 
linku per tana llojet e msn, dhe per ti ber. multimsn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bregu I Diellit 2 Forum :: Programe :: Chat Programe Msn & Yahoo-
Kėrce tek: