Mir Se Vini Ne Forumin Ton
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Gjarpri Ma I Madh Dhe Gjarpri Ma I Rrezikshėm Nė Botė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
<>AMMIR<>
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
<>AMMIR<>

Male Numri i postimeve : 86
Age : 27
Location : Prishtina
Humor : jeta Palishje
Registration date : 03/09/2007

amir
amir amir: ammir_kr@hotmail.com

Gjarpri Ma I Madh Dhe Gjarpri Ma I Rrezikshėm Nė Botė Empty
MesazhTitulli: Gjarpri Ma I Madh Dhe Gjarpri Ma I Rrezikshėm Nė Botė   Gjarpri Ma I Madh Dhe Gjarpri Ma I Rrezikshėm Nė Botė Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 10:44 pm

Gjarpri Ma I Madh Dhe Gjarpri Ma I Rrezikshėm Nė Botė

--------------------------------------------------------------------------------

Gjarpri Ma I Gjatė Nė Botė Ėshtė Anakonda E Cila E Arrin Gjatėsinė Deri Nė 11 Metra Ndėrsa Gjarpri Ma I Rrezikshėm Asht Kobra E Cila E Gjuan Helmin Deri Nė 3 Metra -----------.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://bregu-2.albanianforum.net
MmEnToR1
Super Moderator
Super Moderator
MmEnToR1

Male Numri i postimeve : 51
Age : 27
Location : In Your Windows
Registration date : 03/09/2007

Gjarpri Ma I Madh Dhe Gjarpri Ma I Rrezikshėm Nė Botė Empty
MesazhTitulli: Re: Gjarpri Ma I Madh Dhe Gjarpri Ma I Rrezikshėm Nė Botė   Gjarpri Ma I Madh Dhe Gjarpri Ma I Rrezikshėm Nė Botė Icon_minitimeSat Sep 22, 2007 9:52 am

huahua mu um doket se anakonda asht ma e gjat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bregu-2.albanianforum.net
 
Gjarpri Ma I Madh Dhe Gjarpri Ma I Rrezikshėm Nė Botė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bregu I Diellit 2 Forum :: Biseda Tė Ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: