Mir Se Vini Ne Forumin Ton
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Shut Down pc neper Lan...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlcO 'Holi[C]
Moderator
Moderator
AlcO 'Holi[C]

Male Numri i postimeve : 126
Age : 27
Location : I\'bregut
Job/hobbies : Sen Veq neY
Humor : Tu NeyTT.
Registration date : 20/09/2007

Shut Down pc neper Lan... Empty
MesazhTitulli: Shut Down pc neper Lan...   Shut Down pc neper Lan... Icon_minitimeSat Sep 22, 2007 3:13 pm

ok se pari duhet me e pate ne rjet ate pc qe don me e ba ja shut down apo restart pc d.m.th ne net cafe
shkojm kshtu
start-->run-->cmd-->shutdown -i dhe del 1 dritare dhe pastaj aty shkon add.E shkrun emrin e kompjuterit ose ip dhe ok.
Kjo punon ne win xp
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bregu-2.albanianforum.net
trimi
V.I.P
V.I.P


Male Numri i postimeve : 7
Age : 28
Location : Prishtinė
Job/hobbies : Nxėnės
Humor : Shumė
Registration date : 23/09/2007

Shut Down pc neper Lan... Empty
MesazhTitulli: Re: Shut Down pc neper Lan...   Shut Down pc neper Lan... Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 7:21 pm

nejse na nuk kena internet kafe shumcia jena pa intenet kafe flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bregu-2.albanianforum.net
 
Shut Down pc neper Lan...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bregu I Diellit 2 Forum :: Programe :: Hacking & Cracking-
Kėrce tek: