Mir Se Vini Ne Forumin Ton
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershendes......

Shko poshtė 
AutoriMesazh
MmEnToR1
Super Moderator
Super Moderator
MmEnToR1

Male Numri i postimeve : 51
Age : 27
Location : In Your Windows
Registration date : 03/09/2007

Pershendes...... Empty
MesazhTitulli: Pershendes......   Pershendes...... Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 4:41 pm

Un e pershendes Dajen tem ne Zvicerr ishalla vjen ma shpejt ,hehehehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bregu-2.albanianforum.net
AlcO 'Holi[C]
Moderator
Moderator
AlcO 'Holi[C]

Male Numri i postimeve : 126
Age : 27
Location : I\'bregut
Job/hobbies : Sen Veq neY
Humor : Tu NeyTT.
Registration date : 20/09/2007

Pershendes...... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendes......   Pershendes...... Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 8:04 pm

MmEnToR1 shkruajti:
Un e pershendes Dajen tem ne Zvicerr ishalla vjen ma shpejt ,heheheheauhahuhuahahuahuaahuuhahuahuhua edhe un e pershendes.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bregu-2.albanianforum.net
bestmen_91
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
bestmen_91

Male Numri i postimeve : 34
Age : 28
Location : Prishtinė
Job/hobbies : Everything
Registration date : 09/09/2007

Pershendes...... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendes......   Pershendes...... Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 11:38 pm

urimit i kacavirrna edhe une huahauhauhauhauahuahauhah

_________________
Pershendes...... Donidsw2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Pershendes...... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendes......   Pershendes...... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendes......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bregu I Diellit 2 Forum :: Biseda Tė Ndryshme :: Pėrshėndetjet dhe Urimet-
Kėrce tek: