Mir Se Vini Ne Forumin Ton
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Per me vjedh emaila shum ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
MmEnToR1
Super Moderator
Super Moderator
MmEnToR1

Male Numri i postimeve : 51
Age : 27
Location : In Your Windows
Registration date : 03/09/2007

Per me vjedh emaila shum ... Empty
MesazhTitulli: Per me vjedh emaila shum ...   Per me vjedh emaila shum ... Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 10:33 pm

nje msim i thjesht por i vyshem per disa... Laughing

se pari e download limewire, apo bearshare etj
ja pra linku i limewere:
download:
http://www9.limewire.com/download/LimeWireWin-full.exe

tani e downlloadojm edhe e instalojm me pas e hapin programin dhe kerkojm keshtu : " .ctt " (pa thonjeza) pastaj na dalin listat e ndryshme me e-maila.
e downloadojn nje kontakt list apo sit doni krejt downloadoni Wink pastaj at list e hapim me Notepat dhe i shohin e-mailat Laughing

sit doni ti regjistroni krejt ato e-mali ne msn per mes mejumar koh njo ka njo veproni kshtu.
e hapim mesingjerin shkojm ne Contacts pastaj Import Contacts from File.... pastaj shkojn ku e kemi qat fajll qe ke " .ctt " e marin at dhe e prekim open edhe krejt e-malit qka kan qen ne at list regjisrohen ne msne juaj Laughing__________________NGA Mentori...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bregu-2.albanianforum.net
 
Per me vjedh emaila shum ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bregu I Diellit 2 Forum :: Programe :: Hacking & Cracking-
Kėrce tek: