Bregu I Diellit 2 Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mir Se Vini Ne Forumin Ton
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 FX370 dhe FX570 - nVidia Quadro kartelat grafike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlcO 'Holi[C]
Moderator
Moderator
AlcO 'Holi[C]


Male Numri i postimeve : 126
Age : 30
Location : I\'bregut
Job/hobbies : Sen Veq neY
Humor : Tu NeyTT.
Registration date : 20/09/2007

FX370 dhe FX570 - nVidia Quadro kartelat grafike Empty
MesazhTitulli: FX370 dhe FX570 - nVidia Quadro kartelat grafike   FX370 dhe FX570 - nVidia Quadro kartelat grafike Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 1:11 am

FX370 dhe FX570 - nVidia Quadro kartelat grafike Nvidiahl3
Kompania Leadtek ka prezantuar kartelat grafike mė tė rejat tė familjes Quadro - FX370 dhe FX570. Kėto kartela dedikohen pėr ata qė janė shumė kėrkues, qė karakterizohen me arkitekturė revolucioanre me tė cilat mundėsohet ndarja dinamike e gjeometrisė, shading-ut, pixelave. Modelet FX370/FX570 kanė nga 256 MB memori dhe pėrkrahin karakteristikat e Vista-s.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bregu-2.albanianforum.net
 
FX370 dhe FX570 - nVidia Quadro kartelat grafike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bregu I Diellit 2 Forum :: Diskutime :: Shkenca-
Kėrce tek: