Mir Se Vini Ne Forumin Ton
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si te kerkosh Serial ose Crack me Google?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
<>AMMIR<>
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
<>AMMIR<>

Male Numri i postimeve : 86
Age : 27
Location : Prishtina
Humor : jeta Palishje
Registration date : 03/09/2007

amir
amir amir: ammir_kr@hotmail.com

Si te kerkosh Serial ose Crack me Google? Empty
MesazhTitulli: Si te kerkosh Serial ose Crack me Google?   Si te kerkosh Serial ose Crack me Google? Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 6:17 pm

Si te kerkosh Serial ose Crack me Google?

--------------------------------------------------------------------------------

Kjo metode mund t'iu ndihmoje ne kerkimin e Serialeve dhe Crack:

1) Shko ne www.google.com
2) Shkruan emrin e Programit (qe te intereson)
3) Pas emrit shkruan edhe keto shifra 94FBR

ose C6J3
ose GTQ62
ose FP876
ose D3DX8

4) Si perfundim shtyp "Search"/Kerko ose butonin "Enter".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://bregu-2.albanianforum.net
 
Si te kerkosh Serial ose Crack me Google?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bregu I Diellit 2 Forum :: Programe :: Crack & Serials-
Kėrce tek: