Bregu I Diellit 2 Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mir Se Vini Ne Forumin Ton
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 400 milionė shkarkime tė shfletuesit Firefox

Shko poshtė 
AutoriMesazh
<>AMMIR<>
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
<>AMMIR<>


Male Numri i postimeve : 86
Age : 29
Location : Prishtina
Humor : jeta Palishje
Registration date : 03/09/2007

amir
amir amir: ammir_kr@hotmail.com

400 milionė shkarkime tė shfletuesit Firefox Empty
MesazhTitulli: 400 milionė shkarkime tė shfletuesit Firefox   400 milionė shkarkime tė shfletuesit Firefox Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 11:40 pm

400 milionė shkarkime tė shfletuesit Firefox Firefoxlogooj8Shfletuesi mė i popullarizuar alternativ i internetit, Firefox, ka pėrjetuar edhe njė kthesė tė madhe. Mbi 400 milionė shfrytėzues e kanė shkarkuar atė nė kompjuterėt e tyre personal.

Siē po qėndrojnė gjėrat tash, bėhet pothuajse e pakuptimtė qė Firefox tė quhet shfrytėzues alternativ i internetit, sepse ngadalė por sigurt, ai po ngjitet drejt majės.

Sipas tė dhėnave tė kompanisė XiTi Monitor, Firefox sipas numrit tė shfrytėzuesve ka tejkaluar shfletuesin e Microsoftit Internet Explorer, mirėpo vetėm pėr Evropė, (23.1 pėr qind shfrytėzues tė Firefox dhe 22.6 pėr qind shfrytėzues tė Internet Explorer). Sa u pėrket vendeve evropiane, ata qė pėrdorin mė sė shumti Firefoxin janė sllovenėt, ku 39.6 pėr qind e popullatės e shfrytėzojnė kėtė shfletues interneti.

Qėkur ėshtė paraqitur mė 9 nėntor 2004, Firefox deri mė sot ka arritur tė shkarkohet nga mbi 400 milionė shfrytėzues.

www.firefox.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://bregu-2.albanianforum.net
 
400 milionė shkarkime tė shfletuesit Firefox
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bregu I Diellit 2 Forum :: Diskutime :: Shkenca-
Kėrce tek: