Mir Se Vini Ne Forumin Ton
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

www.bregu-2.albanianforum.net

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Rregullat dhe Lajmerimet

Ketu jane rregullat dhe per cdo te re ne forumin tone ketu do ti lajmerojme antaret ...Lexoni Para se te Postoni ...

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
410Rikthimi
Tue Jan 08, 2008 1:09 am
bestmen_91 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

.:: SMS FALAS::.

Dergoni SMS Falas - Te Gjitha do ti gjeni ketu ..

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
410qe sms falas po ...
Mon Sep 24, 2007 11:02 pm
bestmen_91 Shiko mesazhin e fundit
..::T'Bregut::.. Empty
 

Biseda Tė Ndryshme

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezantohu

Prezantoni veten tuaj ne forum. Nese nuk je i Prezantuar nuk do te kesh Access (lejime) ne te gjitha Temat.

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
716tung nga trimi...
Mon Sep 24, 2007 5:29 pm
terminatori Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tema te lira

Ketu mund te diskutojm lirshem , te hapin tema per cfardo vetem se edhe ketu mos ofendoni askend

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
613Ditlindjet e anė...
Fri Oct 19, 2007 5:27 pm
bestmen_91 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pyetje & Pergjegjje

Ketu mund te pyetni per problemet me PC , ose me qfardo problemi qe lidhet me internet dhe kompjuter dhe besoj se do t'iu ndihmojme.

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
14Pyetje & Pe...
Thu Sep 27, 2007 2:04 am
AlcO 'Holi[C] Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pėrshėndetjet dhe Urimet

Kėtu mund tė pėrshėndesni ndonjė antėarė tė forumit..Ose mund t'ia uroni Ditėlindjen apo diqka tjetėr..

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
13Pershendes.........
Sun Sep 23, 2007 11:38 pm
bestmen_91 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sport

Sporti - Forum shume i nxeht , forum debatesh si dhe kundershtim mendimesh ndermjet antareve te forumit lidhur me ndeshje te ndryshme ose me ngjarje te ndryshme sportive...
720Serie A - Rezult...
Sun Oct 07, 2007 11:36 pm
AlcO 'Holi[C] Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ofertat & Kerkesat

Pra ketu mund Te boni te gjitha ofertat & kerkesa nga ju ...
Moderatorėt: Super Moderator, Administrators
312Ofert nga une .....
Sat Oct 06, 2007 8:26 pm
AlcO 'Holi[C] Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Humor

Ketu mundeni me postu barcoleta , etj gjithqka mbi Humorin mund te bisedoni ketu

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
511Lifti !!!
Sat Oct 06, 2007 11:24 pm
AlcO 'Holi[C] Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete

Kėtu mund tė postoni kuriozitete tė ndryshme

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
71725 njerezit me t...
Sun Sep 23, 2007 10:04 pm
AlcO 'Holi[C] Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Reklama

Ketu mund te Reklamoni WebFaqen,Portalin,Forumin tuaj.Info. Duhet te keni nje Logo/Link te ynin ne Faqen tuaj ..

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
34www.valonbehrami...
Mon Oct 08, 2007 12:24 pm
AlcO 'Holi[C] Shiko mesazhin e fundit
..::T'Bregut::.. Empty
 

Muzikė

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzik Shqip

Ketu do ti keni hitet me te degjuara ne vend , si edhe ju mund te kontriboni duke postuar ndonje hit , ose edhe mund te kerkoni hitin tuaj te preferuar ...

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
523Da-gun....Se ky ...
Wed Sep 26, 2007 8:37 pm
bestmen_91 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzika Anglisht

Ketu do te gjeni kenge anglisht, kenge prej me te ndryshmeve dhe nga zhanret e ndryshme te muzike...

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
310Lajme nga muzika...
Wed Sep 26, 2007 1:04 am
AlcO 'Holi[C] Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Albume,Remixe & VideoKlipe Shqip

Ketu do te gjeni Albumet Remixe dhe Videoklipe ne gjuhen shqipe

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
34Dani - Ndahet ze...
Fri Sep 28, 2007 8:17 pm
<>AMMIR<> Shiko mesazhin e fundit
..::T'Bregut::.. Empty
 

Film-a

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Filma Shqip

Ketu keni filma shqip , pra vetem per antart tone do te publikojme filma nga me te ndryshmit , te zhanreve te ndryshme si aksion , komedi dhe te tjera .

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
11Kėrkesa pėr Film...
Sun Sep 23, 2007 11:03 am
MmEnToR1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Filma tė Huaj

Filma te huaj i keni ketu , si dhe nese ju keni ndonje filem per te postuar mundeni ne kete forum

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
11Kėrkesa pėr Film...
Sun Sep 23, 2007 11:33 am
MmEnToR1 Shiko mesazhin e fundit
..::T'Bregut::.. Empty
 

Programe

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Programe

Ketu mundeni me postu programe te ndryshme dhe te dobishme per PC , gjithashtu para se te postoni ju lutem kontrollojeni linkun ne menyre qe ata qe i marrin ta kene me leht dhe shpejt

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
23McAfee VirusScan...
Tue Jan 08, 2008 9:03 pm
bestmen_91 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Hacking & Cracking

Ketu mund te flisni dhe te shihni rreth Hacking & Cracking

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
1839Komando Nga Larg...
Mon Oct 08, 2007 12:28 pm
AlcO 'Holi[C] Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Internet dhe Informatikė

Kėtu do tė Informoheni me tė rejat nga interneti dhe Informatika ..Gjithashtu mund tė parashtroni pyetje rreth probleme me kompjuter dhe ne do tė mundohemi tė ju ndihmojmė

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
1317Fshij msn totali...
Mon Oct 08, 2007 1:15 am
AlcO 'Holi[C] Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lojera

Ketu mund te gjeni lojera te ndryshme per kompjuterin tuaj , ju kerkoni ne e gjejme

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
23Need For Speed P...
Tue Jan 08, 2008 9:33 pm
bestmen_91 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Chat Programe Msn & Yahoo

Ketu keni programe per Messenger , Yahoo Messenger , mIRC , Paltak , Gmail dhe chat programet tjera

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
2132Bane mesengjerin...
Sun Oct 07, 2007 9:13 pm
AlcO 'Holi[C] Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

eBooks

Kėtu do tė gjeni libra dhe revista tė ndryshme

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
68Shpejtoni Intern...
Mon Oct 08, 2007 12:31 am
MmEnToR1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Crack & Serials

Kėtu mund tė gjeni , tė postoni dhe tė bėni kėrkesa pėr Crack apo Seria

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
78Nero serial 7
Wed Sep 26, 2007 8:54 pm
AlcO 'Holi[C] Shiko mesazhin e fundit
..::T'Bregut::.. Empty
 

Diskutime

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkenca

Tė gjitha lidhur me shkencėn mund ti gjeni dhe ti postoni

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
68Samsung dhe Bang...
Sun Oct 07, 2007 11:17 am
<>AMMIR<> Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Letėrsia

Gjithēka lidhur me letėrsinė postoni

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
711fajl te urta
Fri Sep 28, 2007 8:03 pm
<>AMMIR<> Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Moda dhe Estetika

Gjithecka mbi Moden dhe Estetiken

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
57Pėr tė mirėn e d...
Sat Sep 22, 2007 1:39 am
AlcO 'Holi[C] Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Feja Islame

Tė gjitha qė janė tė lidhura me Fenė i postoni

Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
1111Familja
Mon Oct 08, 2007 12:42 am
<>AMMIR<> Shiko mesazhin e fundit
..::T'Bregut::.. Empty
 

Sistemet Operative

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Windows

Kėtu do tė keni gjithēka qė ka tė bėj me Windows Probleme tė ndryshme , Drivera, Trika etj.
Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
513Windows 2003 Ser...
Sun Sep 30, 2007 12:50 am
AlcO 'Holi[C] Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Linux/Unix

Kėtu do tė kemi Distribucione tė ndryshėm tė Linux-it gjithashtu edhe Aplikacione pėr LINUX
Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
13Linux Transforma...
Wed Oct 03, 2007 10:57 am
<>AMMIR<> Shiko mesazhin e fundit
..::T'Bregut::.. Empty
 

SHPORTA E RICIKLIMIT

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Shporta

Ketu jane temat e mbyllura nga stafi , ose mund te jene edhe temat e vjetra qe per momentin nuk kane dobi
Moderatorėt: Moderators, Super Moderator, Administrators
00
..::T'Bregut::.. Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 327 artikuj
Forumi ka 25 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri denis
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 19 mė Fri Aug 14, 2009 9:46 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda : [ Administrators ][ Super Moderator ][ Moderators ][ Donator ][ Bregu-2 Lady ][ Bregu-2 Team ][ Fillestar ][ Gold Member ][ V.I.P ][ Perjashtuar ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur