Mir Se Vini Ne Forumin Ton
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Ora


Tema Fundit
» Need For Speed ProStreet (2007)
..::T'Bregut::.. - Portalli Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 9:33 pm nga bestmen_91

» McAfee VirusScan Enterprise 8.5i + AntiSpyware 2008
..::T'Bregut::.. - Portalli Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 9:03 pm nga bestmen_91

» IE7pro 2.0 final released 2 jan 2008
..::T'Bregut::.. - Portalli Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 8:56 pm nga bestmen_91

» Rikthimi
..::T'Bregut::.. - Portalli Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 1:09 am nga bestmen_91

» Ditlindjet e anėtarėve tė forumit
..::T'Bregut::.. - Portalli Icon_minitimeFri Oct 19, 2007 5:27 pm nga bestmen_91

» Komando Nga Largesia
..::T'Bregut::.. - Portalli Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 12:28 pm nga AlcO 'Holi[C]

» www.valonbehrami.tk
..::T'Bregut::.. - Portalli Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 12:24 pm nga AlcO 'Holi[C]

» Fshij msn totalisht !
..::T'Bregut::.. - Portalli Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 1:15 am nga AlcO 'Holi[C]

» Si ti hjekim reklamat nga hosti !
..::T'Bregut::.. - Portalli Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 1:15 am nga AlcO 'Holi[C]

Keywords
Samsung dhe Bang & Olufsen paralajmėrojnė celularin e pė
..::T'Bregut::.. - Portalli Icon_minitimeSun Oct 07, 2007 11:17 am nga <>AMMIR<>
..::T'Bregut::.. - Portalli Aala0Prodhuesi i njohur i telefonave celularė nga Koreja dhe kompania e famshme suedeze pėr produkte tė dizajnuara mirė dhe atraktive, kanė bashkuar forcat e tyre pėr tė prodhuar njė telefon celular.

Bang & Olufsen pas telefonave shtėpiak, ka filluar tė zhvendoset ngadalė nė atė tė celularėve, e pėr partner ka zgjedhur Samsungun.

Telefoni ėshtė …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Zbulon rastėsisht si ta shndėrrojė ujin nė karburant
..::T'Bregut::.. - Portalli Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 11:17 pm nga <>AMMIR<>
..::T'Bregut::.. - Portalli Ujedjegiecs1Njė shkencėtar amerikan i cili merret me hulumtimin e kancerit, ka gjetur mėnyrėn si tė ndez ujin e kripur, qė kimistėt qysh tash kanė filluar ta thėrrasin zbulimin shekullit mbi njohurinė e ujit.

Ky zbulim ėshtė veēanėrisht i rėndėsishėm pėr shkak tė mundėsisė qė uji i kripur, gjėja mė e shpėrndarė nė krejt planetin tonė, tė shfrytėzohet …

[ Mė shumė ]
Komentet: 2
FX370 dhe FX570 - nVidia Quadro kartelat grafike
..::T'Bregut::.. - Portalli Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 1:11 am nga AlcO 'Holi[C]
..::T'Bregut::.. - Portalli Nvidiahl3
Kompania Leadtek ka prezantuar kartelat grafike mė tė rejat tė familjes Quadro - FX370 dhe FX570. Kėto kartela dedikohen pėr ata qė janė shumė kėrkues, qė karakterizohen me arkitekturė revolucioanre me tė cilat mundėsohet ndarja dinamike e gjeometrisė, shading-ut, pixelave. Modelet FX370/FX570 kanė nga 256 MB memori dhe pėrkrahin …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
400 milionė shkarkime tė shfletuesit Firefox
..::T'Bregut::.. - Portalli Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 11:40 pm nga <>AMMIR<>
..::T'Bregut::.. - Portalli Firefoxlogooj8Shfletuesi mė i popullarizuar alternativ i internetit, Firefox, ka pėrjetuar edhe njė kthesė tė madhe. Mbi 400 milionė shfrytėzues e kanė shkarkuar atė nė kompjuterėt e tyre personal.

Siē po qėndrojnė gjėrat tash, bėhet pothuajse e pakuptimtė qė Firefox tė quhet shfrytėzues alternativ i internetit, sepse ngadalė por sigurt, ai po ngjitet …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
.....A<>C.....
..::T'Bregut::.. - Portalli Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 11:13 pm nga <>AMMIR<>
..::T'Bregut::.. - Portalli Iphoneka1Njė milionė iPhone tė shitur pėr 74 ditė


Vetėm 74 ditė pas paraqitjes sė celularit tė ri nga Apple mbi njė milionė copė tė kėsaj pajisje mė tė dėshiruar tė telekomunikacionit, kanė arritur ta gjejnė rrugėn e vet deri tek blerėsit.

Nė 30 orėt e para tė paraqitjes nė treg, mė 29 qershor tė kėtij viti, Apple ka shitur nė tokėn amerikane …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 19 mė Fri Aug 14, 2009 9:46 pm
Statistikat
Forumi ka 25 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri denis

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 327 artikuj v 167 temat
Sondazh
Cili grup o ma i forti ?
The Bloody Alboz
..::T'Bregut::.. - Portalli Vote_lcap75%..::T'Bregut::.. - Portalli Vote_rcap
 75% [ 3 ]
Doubel G
..::T'Bregut::.. - Portalli Vote_lcap0%..::T'Bregut::.. - Portalli Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Baba Records
..::T'Bregut::.. - Portalli Vote_lcap25%..::T'Bregut::.. - Portalli Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Albo Holics
..::T'Bregut::.. - Portalli Vote_lcap0%..::T'Bregut::.. - Portalli Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 4
May 2022
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar