Bregu I Diellit 2 Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mir Se Vini Ne Forumin Ton
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Samsung dhe Bang & Olufsen paralajmėrojnė celularin e pė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
<>AMMIR<>
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
<>AMMIR<>


Male Numri i postimeve : 86
Age : 29
Location : Prishtina
Humor : jeta Palishje
Registration date : 03/09/2007

amir
amir amir: ammir_kr@hotmail.com

Samsung dhe Bang & Olufsen paralajmėrojnė celularin e pė Empty
MesazhTitulli: Samsung dhe Bang & Olufsen paralajmėrojnė celularin e pė   Samsung dhe Bang & Olufsen paralajmėrojnė celularin e pė Icon_minitimeSun Oct 07, 2007 11:17 am

Samsung dhe Bang & Olufsen paralajmėrojnė celularin e pė Aala0Prodhuesi i njohur i telefonave celularė nga Koreja dhe kompania e famshme suedeze pėr produkte tė dizajnuara mirė dhe atraktive, kanė bashkuar forcat e tyre pėr tė prodhuar njė telefon celular.

Bang & Olufsen pas telefonave shtėpiak, ka filluar tė zhvendoset ngadalė nė atė tė celularėve, e pėr partner ka zgjedhur Samsungun.

Telefoni ėshtė paramenduar si njė player i muzikės dhe telefon celular, nė njė pajisje, andaj edhe ėshtė emėruar Serenata. E veēantė e tij, pos dizajnit, ėshtė edhe zmadhuesi mjaft i fuqishėm, pėr tė cilėn nuk do tė nevojiten dėgjuese gjatė dėgjimit tė muzikės.

Zgjidhja nuk ėshtė edhe krejt praktike pėr tė dėgjuar muzikė nė transportin publik, apo gjatė ecjes, mirėpo ai qė blen Bang & Olufsen nuk pėrdorė transportin publik, e dorėn nė zemėr edhe nuk ecėn aq shumė.

Detaji i madh nė formė rrethi qė shihet nė foto shėrben si kontrollues pėr riprodhimin e muzikės, diē ngjashėm me kontrolluesin nė iPod.

Kapaciteti i memories sė telefonit ėshtė 4 GB, qė do tė duhej tė mjaftonte pėr nevojat e komunikimit dhe muzikės. Ēmimi ende nuk ėshtė bėrė publik, por duke marrė parasysh qė bėhet fjalė pėr produktin e Bang & Olufsen, sigurisht se, nuk do tė jetė aspak i lirė.

_________________
.....AC.....
Samsung dhe Bang & Olufsen paralajmėrojnė celularin e pė Brusliyd5
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://bregu-2.albanianforum.net
 
Samsung dhe Bang & Olufsen paralajmėrojnė celularin e pė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bregu I Diellit 2 Forum :: Diskutime :: Shkenca-
Kėrce tek: