Bregu I Diellit 2 Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mir Se Vini Ne Forumin Ton
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Si ti hjekim reklamat nga hosti !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlcO 'Holi[C]
Moderator
Moderator
AlcO 'Holi[C]


Male Numri i postimeve : 126
Age : 30
Location : I\'bregut
Job/hobbies : Sen Veq neY
Humor : Tu NeyTT.
Registration date : 20/09/2007

Si ti hjekim reklamat nga hosti ! Empty
MesazhTitulli: Si ti hjekim reklamat nga hosti !   Si ti hjekim reklamat nga hosti ! Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 1:15 am

Hjeki reklamat nga .TK

Ketu kemi tri mundesi , te triat do tua tregoi :

1. DO te thote mu largu PoPup
2. Me menaxhu ne PoPup-in ( me hap aty nje faqe tonen)
3. PoPup mu largu pas nje kohe te caktuar...

Per te triat i keni CODET :
Keto code i vendosni ne HOME ne mes <HEAD> dhe </HEAD>1.
<script> if (window.top != window.self) { window.top.location=window.self } </script>


2.
<script> subwin = window.open("http://YourHost.com/YourAccount/PopupPage","subwindow","height=100,width=486"); </Script>

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hjekni reklamat nga 50 Mags.com

Vendos codin ne mes te <HEAD>dhe <TITLE>Kodi :
<NOSCRIPT> <!-- <BODY> --> </NOSCRIPT>


Angelfire Kodi :
<script> <eval> </script>


Dencity Kodi :
<noscript>Their Banner Code Here</noscript>Cjb.Net Kodi :
YOURSITE"><script><function></script><A HREF="YOURSITE


Fortune City Kodi :
<!-- Put This Above The <HTML> Tag-->
<!--And Put this above the </BODY> tag-->
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bregu-2.albanianforum.net
 
Si ti hjekim reklamat nga hosti !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Per mi hek reklamat mos me ardh en inbox

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bregu I Diellit 2 Forum :: Programe :: Internet dhe Informatikė-
Kėrce tek: