Bregu I Diellit 2 Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mir Se Vini Ne Forumin Ton
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Fshij msn totalisht !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlcO 'Holi[C]
Moderator
Moderator
AlcO 'Holi[C]


Male Numri i postimeve : 126
Age : 30
Location : I\'bregut
Job/hobbies : Sen Veq neY
Humor : Tu NeyTT.
Registration date : 20/09/2007

Fshij msn totalisht ! Empty
MesazhTitulli: Fshij msn totalisht !   Fshij msn totalisht ! Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 1:15 am

hyni Start-Run-
Tek hapi i trete duhet te shkruani RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove dhe OK.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bregu-2.albanianforum.net
 
Fshij msn totalisht !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bregu I Diellit 2 Forum :: Programe :: Internet dhe Informatikė-
Kėrce tek: